Új hozzászólás Aktív témák

• B0V9B

tag

válasz L_YKing #72241 üzenetére

5 percet rakott rá a spori és az Everton gólja olyan 94:05 körül született, mire berohant egy csomó Everton drukker a játékosokkal együtt ünnepelni. Az órát ügye nem állították meg, de a játék állt. Olyan 96:45 körül tudták csak elvégezni a kezdőrúgást a hazaiak, és a spori még betartotta azt az 1 percet ami lemaradt a nagy ünneplés miatt. Ezalatt az egy perc alatt sikerült egy embert üresen hagyniuk a szélen a vendégeknek, aki senkitől sem zavartatva ívelte be társa fejére a labdát. Korrekt játékvezetés volt, 5 perc tiszta játékidőt jelzett, amit meg is tartott. Az már nem az ő hibája volt hogy 2-3 percig állt a játék mert berohant egy csomó vendégszurkoló ünnepelni.

(#72239) Assimilator Elég nagy butaságot csinált, bár az andorraitól is csúnya volt amit a kihagyott 11-es után csinált vele. Igazából az andorraiak szerintem szeretnek provokálni, már Komant és Besicet is sikeresen felhúzták az elmúlt években, és ezek csak azok az esetek amiket láttam. Szóval őket se kell sajnálni annyira, bár valahol érthető hogy a technikai és taktikai hátrányukat próbálják mindennel kompenzálni, akár egy kis provokációt is bevetve.