Új hozzászólás Aktív témák

  • zex

    aktív tag

    Helló!

    Korábban írtam egy kamráról amit vettem. Sajnos csak most sikerült kültérre kihelyeznem.

    Korábbi bejegyzésem óta arra már rájöttem, hogy az Onvif port valóban csak egy stream-et támogat, de a kamera 2 adatfolyamot ismer. A egyiken a maximálisk felbontást tudja (720p), míg a másodikon csak a 352x288-at tudja. De ez így jó is lenne, mert az egyes adatfolyamon rögzíteném a képet, a másik meg megmaradna a mobilnézetnek.

    Kb 15m UTP kábelen megy az áram is (POE) a kameráig. A tápegység pedig 12V 2A-es. Mobillal kapcsolódva rá, tökéletesen működik. Ellenben ha a Synology Surveillance Station-ben aktiválom a kamerát, abban a pillanatban elérhetetlenné válik a kamera mind a Synology mind pedig a mobil számára mindaddig, amíg nem tiltom le a Synóban. :( Nem sikerül megfejtenem ennek az okát! Próbáltam a Synologyban megadni, hogy a 2 adat folyamon rögzítsen (ami ugye kisebb felbontás), de ez sem segített!

    Van valakinek valami ötlete, hogy hol keressem a hibát? Talán nem elég az áram amit a kamra kap?

    Köszönöm előre is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák