Új hozzászólás Aktív témák

  • urban racer

    senior tag

    Sziasztok!

    Nemrégiben vásároltam egy építési telket, ahova villanyt nem lehetett az út felbontásával bekötni, ezért a sarokba egy villanyoszlopot kellett állítani. A villanyoszlop mellett van egy szabvány 2 ajtós villamos szekrény.

    Arra gondoltam, hogy a villanyoszlopra tennék egy ip kamerát biztonsági okokból, illetve arra gondoltam, hogy egy timelaps videót készítenék az építkezésről.

    Internet: szolgáltatók terén jó a helyzet, végre van digi.
    Router: Van itthon egy [TP-link]
    NVR: Jelenlegi lakásomban van egy synology 216play, arra gondoltam rögzíthetné ez, aztán később, ha már felépült a ház, akkor egy műanyag dobozos NVR rögzíthetné. Vagy nyelek egy nagyot, és veszek liszenszet a syno-tól méregdrágán.

    Kamera: Na ez az amiben kérném a segítségeteket leginkább. Esőben, fagyban, hóban kinn van, gyakorlatilag minden irányból ki van téve az időjárás viszontagságainak. Később nyilván a ház falára költöztetném át. Synology-kompatibilis kell, hogy legyen. POE legyen, nem szeretek madzagozni. FullHD már úgy gondolom nem nagy elvárás, FPS legyen, nem 10 FPS állóképet szeretnék nézni.

    Mindezeket figyelembe véve én a [Hikvision] kamerája felé húzok.

    Bármilyen építő kritikát/lehúzást/pozitív véleményt szívesen veszek és megköszönöm.

    "Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

Új hozzászólás Aktív témák