Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz tarolka1987 #9677 üzenetére

    Ez tök jó, csak pl az itthon x összegért kínált Hikvision termékeket megkapom Németországból pl.Annke néven, ugyanazzal a szoftverrel, csak a bal sarokban más a logó, meg a készülék igényesen csomagolt dobozán is...

    És töredékáron...

    Tök jó dolog ez a biztonsági kamera dolog, viszont már kinyílt a világ... Én ezt úgy látom, hogy pár éve nem volt felkapott dolog ez annyira, addig jól futottak ezek a kamerás cégek... Viszont ugyanazt szerelték ők is fel, amit mi meg tudunk rendelni aliról, ebay-ről....

    Példa1.: Ismerős kis büféjébe 200 körül szereltek be egy sima még csak nem is IP-s kamerarendszert...

    Példa2.: Ahol dolgozok, Hikvision rendszert szereltek fel... Koppra ugyanaz, mint az én Annke cuccom... Utóbbit, nem titok 38 ezerért kaptam kézbe. Igaz ehhez még veszek mondjuk egy HDD-t, akkor 50 ezer betakarja...

    Szerintem nem akarjuk megmondani, hogy lett végül 250 ezer a vége a Hiki cuccnak.... És ugyanaz!

    Tegyük hozzá, a szaktudást meg kell fizetni, meg a beállításokat is... Ezt tény meg kell fizetni. A biztonsági kamerázás egy jó üzletág, van piaca, viszont nem mindenki fog egy szakértőhöz fordulni. Főleg, akinek van egy kis IT-s beállítottsága.

    [ Szerkesztve ]

    -

Új hozzászólás Aktív témák