válasz B-L-A-C-K #144035 üzenetére

az a millás elég kiborító lehetett.
    és utána legalább nem lőttek volna egy gólt sem.
    de fi. után rögtön nekiálltak..

én ezért is tartok a 90*100-as kamiktól, mert ha az nyerőre áll, és az egyiket elrúgjáka 96. percben, az agyvérzés lenne...

****

el kombi
    2/13

Lazio - Galatasaray Pontos végeredmény Döntetlen 1:1 7,00 Nyitott
    Liverpool - Augsburg 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt Döntetlen és nem 11,00 Nyitott
    FK Krasznodar - Sparta Praha Pontos végeredmény FK Krasznodar 1:0 6,50 Nyitott
    Schalke - Sahtar Doneck 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt Döntetlen és nem 11,25 Nyitott
    Ath. Bilbao - Marseille Pontos végeredmény Marseille 1:0 9,25 Nyitott
    Leverkusen - Sporting CP Pontos végeredmény Sporting CP 1:0 13,25 Nyitott
    Porto - Dortmund Pontos végeredmény Porto 2:0 16,75 Nyitott
    Tottenham - Fiorentina 1. félidő - Pontos eredmény Döntetlen 1:1 7,50 Nyitott
    Manchester Utd. - Midtjylland Pontos végeredmény Manchester Utd. 2:1 8,25 Nyitott
    Olympiakosz - Anderlecht Pontos végeredmény Olympiakosz 1:0 5,75 Nyitott
    Molde - Sevilla Pontos végeredmény Molde 3:0 74,00 Nyitott
    Basel - St-Etienne Pontos végeredmény Basel 3:2 25,00 Nyitott
    Napoli - Villarreal Pontos végeredmény Napoli 1:0 5,75 Nyitott

az alapgondolat az, hogy lesz legalább 2-3 meccs, ami hosszabbításban köt ki.
    2-nél még lehet veszteséges is, de 3-4-nél már bőven nyerő.

a 6:0-s rapid wien-t kivettem.

***

kami patent:
    Manchester Utd. - Midtjylland 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt Vendég és igen 23,00 Nyitott
    Liverpool - Augsburg 1X2 + Gólszám 3,5 Döntetlen és több 18,75 Nyitott